Category Archives: Zabiegi

Depilacja Laserowa Gdynia – Permanentna depilacja z Laserem Vectus

Jeśli nie jesteś zadowolona z golenia lub woskowania w celu usunięcia niechcianych włosów, depilacja laserowa może być warta rozważenia. Laserowe usuwanie owłosienia jest jedną z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych w Polsce. Stosuje się tu wysoko skoncentrowane światło skierowane w mieszki włosowe. Pigment w mieszkach absorbuje światło. To niszczy włosy. Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus ul. Powstania… Read More »

Zabiegi redukujące cellulit – zadbaj o swoją skórę już dziś!

Co to jest cellulit? Cellulit nazywany potocznie „skórką” pomarańczową to choroba cywilizacyjna, która dotyka ponad 80% kobiet na całym świecie, niezależnie od wagi, wieku czy trybu życia. Cellulit to rezultat niewłaściwego, nadmiernego odkładania się tłuszczu, wody oraz produktów przemiany materii, w wyniku czego powstają nierówności i nieestetyczne grudki.

Depilacja – zabiegi jako skuteczne zaradzenie na problem owłosienia

Długotrwale gładka skóra jest marzeniem większości kobiet. Przyczyn, usuwania owłosienia, może być bardzo wiele, zaczynając od estetyki wyglądu po higienę. Najczęściej podczas domowej depilacji, używa się plastrów z woskiem, past cukrowych, golarek jednorazowych czy też depilatorów. Jedno jest pewne, efekty takich zabiegów, na pewno usuną włoski i dadzą pożądany efekt, ale niestety na krótko.